Ogłoszenia duszpasterskie

 

26 września 2021 – XXVI Niedziela Zwykła, rok B

 

Wspomnienia liturgiczne:

 

w poniedziałek – św. Wincentego a Paulo, prezbitera

 

we wtorek – św. Wacława, męczennika

 

w środę, 29 września – święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

 

w czwartek – św. Hieronima, doktora Kościoła

 

w piątek, 1 października – św. Teresy od Dzieciątka Jezus

 

w sobotę – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

 

W piątek rozpoczynamy miesiąc październik, a więc czas modlitwy różańcowej. W tygodniu modlitwa różańcowa o godz. 17:00, a po niej bezpośrednio msza wieczorna o godz. 17.30. Natomiast w niedzielę różaniec o godz. 16.30, a msza wieczorna o godz. 17.00. W piątek o poprowadzenie różańca prosimy Szkolne Koło Caritas. Zachęcamy do udziału w modlitwie różańcowej!

 

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w piątek od godz. 16.30. Litanie do NSPJ oraz Serca Maryi w piątek i sobotę na zakończenie mszy św. porannej, a wieczorem po modlitwie różańcowej.

 

Do chorych udamy się w pierwszy piątek od godz. 8.30. Prosimy, aby chorych zgłaszać w zakrystii, najpóźniej do środy.

 

W środę przed mszą wieczorną od godz. 17:30 modlitwa różańcowa. W tym tygodniu o prowadzenie modlitwy prosimy Róże św. Rity. Na zakończenie mszy wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po mszy porannej litania do św. Józefa.

 

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu pół godz. przed mszą wieczorną oraz godzinę po mszy wieczornej do godz. 19.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!

 

            Dziękujemy tym, którzy zatroszczyli się o porządek naszego kościoła. W tym tygodniu prosimy rodziny z ul. Kolorowej oraz Rzepkowy Potok.

 

Dziś po każdej mszy św. zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na diecezjalne radio ,,Anioł Beskidów”.

 

W zakrystii można zakupić ,,Kalendarze Rolników” w cenie 20 zł oraz zwykłe kalendarze w cenie 5 zł.

 

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pietrzykowicach, siedziba: ul. Ks. Nowaka 1, 34-326 Pietrzykowice.