Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

14 sierpnia 2022 – Uroczystość św. Maksymiliana Marii Kolbego

 

Dzisiaj przeżywamy uroczystość św. Maksymiliana Marii Kolbego – patrona naszej diecezji Bielsko - Żywieckiej.

 

Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia:

 

  • jutro, 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP- Matki Bożej Zielnej. Msze św. jak w niedzielę. Przypominamy, że jest to święto obowiązkowe! Po każdej Mszy św. poświęcenie kwiatów i ziół.

  • w środę – św. Jacka, kapłana

  • w sobotę – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.

  •  

   We wtorek będziemy się modlić przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II z racji 16 dnia miesiąca a w sobotę przez wstawiennictwo bł. ks. Władysława Bukowińskiego z racji 20 dnia miesiąca.

W środę o godz. 17.30 różaniec. Jako kolejną Różę do prowadzenia różańca prosimy Różę św. Anny. Po Mszy wieczornej adoracja w ciszy do godz. 19:30.

 

W piątek o godz. 17:30 czuwanie Grupy Intronizacyjnej. W tym dniu oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji III piątku miesiąca.

 

W tym tygodniu o sprzątanie naszego kościoła prosimy rodziny z ul. Świerkowej oraz Tapicerskiej. Sprzątanie ustalamy z p. kościelnym.

 

Składamy serdeczne „ Bóg zapłać” za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na modernizację ogrzewania w naszym kościele w kwocie 7500 zł.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pietrzykowicach, siedziba: ul. Ks. Nowaka 1, 34-326 Pietrzykowice.