Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

 

14 lipca 2024 – XV Niedziela Zwykła, rok B

 

Przez cały okres wakacji Msze św. w tygodniu będą odprawiane w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 7.00 a w środę, piątek i sobotę o godz. 18.00.

Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku tylko po tych Mszach świętych.

 

W poniedziałek wspomnienie św. Bonawentury, bpa i Doktora kościoła, we wtorek Najświętszej Maryi Panny z Gór Karmel( Matki Bożej Szkaplerznej) w czwartek św. Szymona z Lipnicy, kapłana a w sobotę bł. Czesława, kapłana..

 

We wtorek Msza św. w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli i św. Jana Pawła II z racji 16 dnia miesiąca.

 

W środę różaniec o godz. 17:30. Prosimy o poprowadzenie modlitwy Różę mężczyzn, św. Józefa. Po Mszy św. adoracja w ciszy do godz. 19:30.

 

W piątek oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji III piątku. Grupa Intronizacyjna zaprasza w tym dni na wspólną modlitwę o 17.30.

 

W sobotę modlimy się przez wstawiennictwo bł. ks. Władysława Bukowińskiego z racji 20 dnia miesiąca.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy zatroszczyli się o porządek naszego kościoła. W tym tygodniu prosimy dalsze rodziny z ul. Jana Pawła II wraz z ul. Słowackiego, Witosa i Porzeczkową.

 

Bóg zapłać zaubiegłotygodniową składkę inwestycyjną, która wyniosła 8000zł.

 

Intencja papieskana lipiec dla Róż Różańcowych: Za duszpasterstwo chorych.

Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują, i ich bliskim moc Pana i aby coraz bardziej stawał się dla wszystkich widzialnym znakiem współczucia i nadziei.

Parafianom udającym sie na wypoczynek oraz gościom przebywającym w naszej Parafii życzymy owocnego urlopowania.

 

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pietrzykowicach, siedziba: ul. Ks. Nowaka 1, 34-326 Pietrzykowice.