20 października 2024- 29 Niedziela Zwykła

W tym tygodniu wspominamy:

• we wtorek św. Jana Pawła II, papieża,

• w środę św. Józefa Bilczewskiego, biskupa,

Dziś różaniec o godz. 16.30 prowadzony przez Zespół Charytatywny.

Zapraszamy na Różaniec codziennie o godz. 17.00.

We wtorek modlimy się przez wstawiennictwo św. Rity z racji 22 dnia miesiąca. Na Mszy wieczornej poświecenie róż.

W środę o godz. 17:00 różaniec prowadzony przez Różę św. Rity.

W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja w ciszy do godz. 19.00.

W piątek o godz. 16.30 modlitwa wspólna a po niej Różaniec prowadzony przez Grupę Intronizacyjną.

Dziękujemy za posprzatanie kościoła. W tym tygodniu o sprzątanie prosimy rodziny z z ul. Bory i Zjazdowej.

Składamy podziękowania za ubiegłotygodniową składkę z okazji Dnia Papieskiego, która wyniosła 2952 zł.

Podziękowania składamy również za ofiary składane w Dzień Papieski przy okazji zakupu Kremówek. Po odliczeniu kosztów Szkolne Koło Caritas pozyskało 5 tyś. zł.

Jutro po Mszy wieczornej bedzie kolejne spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

W czwartek 24 października nasza Parafia prowadzić będzie wraz z Parafią w Zarzeczu czuwanie w sanktuarium w Szczyrku na Górce. Rozpoczecie o godz. 18.00 Nabożeństwem Maryjnym a zakończenie o godz. 21.00 Apelem i zasłonięciem Obrazu. Chetni na wyjazd autokarowy mogą się zapisać jeszcze dzisiaj w zakrystii. Cena 20 zł. Wyjazd o godz. 17.00

Od dziś przyjmujemy na starej plebanii wypominki roczne i jednorazowe za zmarłych. Prosimy pisać wyraźnie i w mianowniku podając jednoczenie godzinę: 9.00 lub 11.00. Druki wypominkowe są do zabrania w przedsionkach. W tygodniu można przynosić wypominki do zakrystii.

Jak w poprzednich latach Szkolne Koło Caritas w dn. 1,2 i 3 listopada na cmentarzu będzie rozprowadzać znicze, z których dochód przeznaczony będzie na działalność tegoż Koła.

W piątek 25 października w Parafii NSPJ w Pewli Małej kolejne czuwanie w ramach obchodów 350 rocznicy Objawień Serca Jezusowego. Poczatek o godz. 17.00