28 czerwca 2020 – XIII Niedziela Zwykła, rok A

Jeszcze do wtorku 30 czerwca litania do NSPJ o godz. 17.30.  Zapraszamy do udziału.

Jutro Uroczystość św. Apostołów: Piotra i Pawła. Msze o godz. 7:00, 16:00 i 18:00. Składka jest na świętopietrze - pieniądze zebrane w tym dniu zostaną przekazane do Watykanu do dyspozycji papieża. Na godz. 16:00 zapraszamy przede wszystkim dzieci i młodzież szkolną, aby przez udział w tej mszy podziękowali Bogu za miniony rok szkolny. Od godz. 15:30 okazja do spowiedzi. Spotkanie dla ministrantów i lektorów po tej mszy św. w kościele.

Od 1 lipca obowiązuje wakacyjny porządek mszy świętych. W poniedziałki, środy, piątki i soboty msza tylko o godz. 18:00. We wtorek i czwartek tylko o godz. 7:00 rano. Kancelaria parafialna będzie czynna tylko po tych mszach świętych.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą mszą świętą. Dodatkowa msza św. w I piątek o godz. 7:00. Kancelaria czynna w tym tygodniu tylko we wtorek, środę i czwartek.

Do chorych udamy się jak zawsze w pierwszy piątek od godz. 8.30. Prosimy, aby chorych zgłaszać w zakrystii, najpóźniej do środy. Prosimy, aby nie zgłaszać odwiedzin, gdy ktoś z domowników jest objęty kwarantanną lub wykazuje objawy choroby.

W tym tygodniu o porządek w kościele prosimy rodziny z ul. Bukowej i Jaśminowej.