Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

19 maja 2024 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

 

Codziennie odprawiane są nabożeństwa majowe o godz. 17:30. Po nich bezpośrednio msza św. ok. godz. 18-stej.

 

W tym tygodniu wspominamy:

 

       jutro – święto Matki Kościoła, tzw. drugi dzień Zielonych Świąt

  • 21 maja – św. Jana Nepomucena

  • w środę, 22 maja – wspomnienie św. Rity. Zapraszamy na mszę wieczorną z uroczystym poświęceniem róż. Przed wejściem do kościoła będzie możliwość zakupienia róż – ofiara zostanie przekazana na misję. Po mszy wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

  • w czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

  • w piątek, 24 maja - wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 11:00 Rocznica I Komunii Świętej. W tym dniu kończy się okres spowiedzi i komunii wielkanocnej.

 

W środę o godz. 16:00 próba dla dzieci z klas 4, a następnie o godz. 16:30 spowiedź dla dzieci i ich rodzin.

 

W czwartek modlitwa od 17:00 oraz po mszy św. adoracja w ciszy do godz. 19:30.

 

W sobotę, w przeddzień święta Dnia Matki, na mszy św. o godz. 18.00 będziemy się szczególnie modlić w intencji naszych Mam, zarówno żyjących jak i zmarłych. Można podejść do zakrystii i dopisać je do mszy św. zbiorowej.

 

Dziękujemy tym, którzy zatroszczyli się o porządek naszego kościoła. W tym tygodniu o porządek w kościele prosimy rodziców dzieci klas 4.

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pietrzykowicach, siedziba: ul. Ks. Nowaka 1, 34-326 Pietrzykowice.