Ogłoszenia duszpasterskie

 

24 września 2023 – XXV Niedziela Zwykła, rok A

 

W tym tygodniu wspominamy:

  • w środę – św. Wincentego a Paulo, prezbitera

  • w czwartek – św. Wacława, męczennika

  • w piątek, 29 września – święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

  • w sobotę – św. Hieronima, doktora Kościoła

W środę o godz. 17:30 różaniec prowadzony przez Różę św. Teresy od Dzieciątka Jezus. W czwartek zapraszamy pół godz. przed mszą wieczorną na modlitwę prowadzoną przez Grupę Intronizacyjną oraz po mszy wieczornej na adoracje w ciszy do godz. 19.30.

 

Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu o sprzątanie naszego kościoła, prosimy rodziny z ul. Bory.

 

Dziękujemy za przekazane ofiary na diecezjalne radio ,,Anioł Beskidów”. Składka wyniosła 2200 zł. Dziękujemy również wszystkim, którzy włączyli się w akcje zbierania makulatury. Zostało zebrane 2,5 tys kg makulatury, co dało równowartość 367 zł. Z tych pieniędzy Akcja Katolicka zamówiła prenumerate gazet religijnych dla dzieci.

 

Za tydzień w niedzielę rozpoczniemy miesiąc październik – miesiąc różańca świętego. Dlatego w przyszłą niedzielę różaniec o godz. 16:30, a msza wieczorna będzie już o godz. 17:00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pietrzykowicach, siedziba: ul. Ks. Nowaka 1, 34-326 Pietrzykowice.