Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

19 marca 2023 – IV Niedziela Wielkiego Postu, rok A

 

Dziś w naszym kościele nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 16:15.

 

Jutro przypada Uroczystość św. Józefa – Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny oraz opiekuna Świetej Rodziny. Modlimy się w tym dniu również przez wstawiennictwo bł. ks. Władysława Bukowińskiego. Natomiast w sobotę, 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia.

 

W środę przed mszą wieczorną różaniec o godz. 16:30 prowadzony w tym tygodniu przez Różę MB Wspomożenia Wiernych – Matek z Podlesia. Na zakończenie mszy wieczornej litania do św. Rity. Po mszy wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

 

W czwartek modlitwa o godz. 16:30 prowadzona przez Grupę Intronizacyjną oraz adoracja w ciszy po mszy wieczornej do godz. 18:30.

 

Drogi Krzyżowe w piątek o godz. 16.00 dla dzieci oraz o godz. 17.00 dla młodzieży i dorosłych. Po niej msza św. wieczorna. W tym tygodniu prosimy o poprowadzenie Drogi Krzyżowej o godz. 17:00 Akcję Katolicką.

 

Dziękujemy tym, którzy zatroszczyli się o porządek naszego kościoła. W tym tygodniu o porządek w kościele prosimy kolejne rodziny do ul. Jaworowej włącznie.

 

Pod chórem zakupić baranki wielkanocne oraz świece paschalne: małe w cenie 10 zł, a duże po 20 zł. Natomiast przez ofiary do puszek będziemy mogli wesprzeć misjonarzy.

 

Rekolekcje parafialne i szkolne rozpoczną się w przyszłą niedzielę 26 marca. Szczegółowy plan znajduję się w gablocie ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii.

 

Trwają zapisy na Diecezjalną Pielgrzymkę do Krakowa – Łagiewnik, która wyrusza w czasie weekendu majowego. Szczegóły dotyczące zapisu znajdują się na plakacie w gablocie ogłoszeń.

 

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pietrzykowicach, siedziba: ul. Ks. Nowaka 1, 34-326 Pietrzykowice.