Ogłoszenia duszpasterskie

 

22 maja 2022 – VI Niedziela Wielkanocna

     

        

          Dziś po mszy wieczornej będzie w naszym kościele koncert muzyczny w wykonaniu zespołu ,,Proboszczowie” wraz z b. wykonawcą zespołu Skaldów – p. Budziaszkiem. Zachęcamy do udziału.

 

          Od poniedziałku do środy będziemy przeżywać Dni Krzyżowe, w czasie których modlimy się o urodzaje. W poniedziałek i środę modlitwę rozpoczniemy mszą św. w kościele o godz. 18:00 i przejdziemy do kapliczek: w poniedziałek do odnowionej kapliczki koło p. Imielskich, a w środę do nowego krzyża koło krzyżówki. Natomiast we wtorek o godz. 17:30 wyruszymy z kościoła i przejdziemy w procesji do kapliczki przy Lipowej, gdzie zostanie odprawiona msza święta.

 

        W tym tygodniu wspominamy:

  • 24 maja - wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

  • 26 maja - wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera

       W czwartek, w Dzień Matki, na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się szczególnie modlić w intencji naszych Mam, zarówno żyjących jak i zmarłych. Można podejść do zakrystii i dopisać je do mszy św. zbiorowej. Adoracja w ciszy po mszy św. do godz.19:30.

W tym tygodniu o sprzątanie naszego kościoła, prosimy rodziny z ul. Wesołej – od strony Żywca do starej żwirowni. Sprzątanie ustalamy z p. kościelnym.

 

      Dziś po mszach św. strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej z Pietrzykowic będą kwestować pod kościołem na działalność operacyjno – techniczną naszej jednostki.

 

         Osoby, które zapisały się na ,,Wakacje z Bogiem” do Bułgarii i Rumunii prosimy o wpłacenie zaliczki 900 zł., do przyszłej niedzieli 29 maja. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Plan szczegółowy znajduje się w zakrystii. Osoby zainteresowane kontaktują się z ks. Krzysztofem.

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pietrzykowicach, siedziba: ul. Ks. Nowaka 1, 34-326 Pietrzykowice.