26 stycznia 2020 – III Niedziela Zwykła

Wspomnienia liturgiczne:

we wtorek, 28 stycznia – św. Tomasza z Akwinu

w piątek, 31 stycznia – św. Jana Bosko

W środę przed mszą o godz. 16.30 różaniec w kościele prowadzony przez Róże św. Zofii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Po mszy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 16.30 oraz po mszy św. wieczornej do godz. 18.30.

Dziękujemy tym, którzy w duchu odpowiedzialności zatroszczyli się o piękno i porządek naszego kościoła. Teraz prosimy rodziny z ul. Szkolnej.

W przyszłą niedzielę na mszy o godz. 11.00 wystąpi chór ,,Lutnia” z Żywca. Zapraszamy.

Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodniki i miesięczniki katolickie.

Ostatnia część wizyty duszpasterskiej:

28.01 (wtorek) c. d. Jana Pawła II – do Działkowej (włącznie)

29.01 (środa) od ul. Gajowej do końca Jana Pawła II

30.01 (czwartek) ul. Wesoła – od Jana Pawła II oraz ul. Asnyka i Objazdowa