19 maja 2024 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Codziennie odprawiane są nabożeństwa majowe o godz. 17:30. Po nich bezpośrednio msza św. ok. godz. 18-stej.

W tym tygodniu wspominamy:

jutro – święto Matki Kościoła, tzw. drugi dzień Zielonych Świąt

• 21 maja – św. Jana Nepomucena

• w środę, 22 maja – wspomnienie św. Rity. Zapraszamy na mszę wieczorną z uroczystym poświęceniem róż. Przed wejściem do kościoła będzie możliwość zakupienia róż – ofiara zostanie przekazana na misję. Po mszy wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

• w czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

• w piątek, 24 maja - wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 11:00 Rocznica I Komunii Świętej. W tym dniu kończy się okres spowiedzi i komunii wielkanocnej.

W środę o godz. 16:00 próba dla dzieci z klas 4, a następnie o godz. 16:30 spowiedź dla dzieci i ich rodzin.

W czwartek modlitwa od 17:00 oraz po mszy św. adoracja w ciszy do godz. 19:30.

W sobotę, w przeddzień święta Dnia Matki, na mszy św. o godz. 18.00 będziemy się szczególnie modlić w intencji naszych Mam, zarówno żyjących jak i zmarłych. Można podejść do zakrystii i dopisać je do mszy św. zbiorowej.

Dziękujemy tym, którzy zatroszczyli się o porządek naszego kościoła. W tym tygodniu o porządek w kościele prosimy rodziców dzieci klas 4.