21 lipca 2024 – XVI Niedziela Zwykła, rok B

Przez cały okres wakacji Msze św. w tygodniu będą odprawiane w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 7.00 a w środę, piątek i sobotę o godz. 18.00.

Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku tylko po tych Mszach świętych.

W poniedziałek święto św. Marii Magdaleny, we wtorek święto św. Brygidy, dziewicy, patronki Europy, w środę św. Kingi, dziewicy,

W czwartek święto św. Jakuba, apostoła i św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. W tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. Krzysztof, którego polecamy waszej modlitwie. W sobotę świętych Joachima i Anny, rodziców Matki Bożej.

We poniedziałek modlić się będziemy przez wstawiennictwo św. Rity z racji 22 dnia miesiąca.

W środę różaniec o godz. 17:30. Prosimy o poprowadzenie modlitwy Różę św. Łucji. Po Mszy św. adoracja w ciszy do godz. 19:30.

W piątek Grupa Intronizacyjna zaprasza na wspólną modlitwę o 17.30.

Dziękujemy wszystkim, którzy zatroszczyli się o porządek naszego kościoła. W tym tygodniu prosimy dalsze rodziny z ul. Jana Pawła II wraz do ulicy Zbożowej.

W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św. bedzie błogosławieństwo i poświęcenie pojazdów i ich użytkowników z racji przypadającego w tym tygodniu wspomnienia św. Krzysztofa. Ofiary, którę będą zbierane na parkingu zostaną przeznaczne dla misjonarzy.

Parafianom udającym sie na wypoczynek oraz gościom przebywającym w naszej Parafii życzymy owocnego urlopowania.