18 kwietnia 2021 – III Niedziela Wielkanocna

Dziś przypada Niedziela Biblijna. Zachęcamy, aby znaleźć dzisiaj czas na lekturę Pisma św. w swoich domach. Po każdej mszy św. możemy wesprzeć przez ofiary do puszek nasze Radio Diecezjalne ,,Anioł Beskidów”.

W poniedziałek 19 kwietnia, po mszy św. wieczornej będzie spotkanie dla rodziców dzieci klas 4 oraz 5, które w tym roku będą przeżywały swoją rocznicę Komunii świętej. Spotkanie rozpocznie się mszą św. o godz. 18:00. Natomiast za tydzień w poniedziałek, 26 kwietnia będzie spotkanie dla rodziców klas 3.

W środę różaniec o godz. 17:30. Prosimy o poprowadzenie modlitwy Różę św. Łucji. Przypominamy, że w każdą środę po mszy porannej odmawiana jest litania do św. Józefa – z racji przypadającego w tym roku poświęconemu Opiekunowi Świętej Rodziny, natomiast po mszy wieczornej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek adoracja od godz. 17:30 oraz po mszy św. wieczornej do godz.19:30. Po mszy św. wieczornej litania do św. Rity.

W piątek, 23 kwietnia przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W tym dniu nie obowiązuje post.