21 kwietnia 2024 – IV Niedziela Wielkanocna

W poniedziałek modlimy się przez wstawiennictwo św. Rity z racji 22 dnia miesiąca. We wtorek wspominamy św. Wojciecha, bpa i męczennika – głównego patrona Polski. Natomiast we czwartek św. Marka, autora ewangelii.

W środę różaniec o godz. 17:30. Prosimy o poprowadzenie modlitwy Różę św. Łucji. Na zakończenie mszy rannej litania do św. Józefa, natomiast na zakończenie mszy wieczornej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek modlitwa od 17:30 oraz po mszy św. adoracja w ciszy do godz. 19:30.

Dziękujemy tym, którzy zatroszczyli się o porządek naszego kościoła. W tym tygodniu o porządek w kościele prosimy dalsze rodziny z ul. Jana Pawła II do ul. Południowej włącznie.

W sobotę 27 kwietnia o godz. 8:15 zbiórka dla kandydatów na ministrantów, a o godz. 9:00 dla ministrantów z klasy od 4 do 7. Prosimy o obecność!

Dzisiaj przez ofiary do puszek możemy wesprzeć diecezjalne radio ,,Anioł Beskidów”. Przy wyjściu jest dostępny dodatkowy numer ,,Gościa Niedzielnego” w cenie 12 zł.