20 września 2020 – XXV Niedziela Zwykła, rok A

Dziś przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiary na radio „Anioł Beskidów”. Za każdy dar składamy ,,Bóg zapłać”!

Jutro wspomnienie św. Mateusza, ewangelisty.

We wtorek 22 września, zapraszamy na mszę i nabożeństwo do św. Rity. Nabożeństwo poprowadzi ks. Tomasz Stanek, który był wikarym u nas w parafii w latach 2012 – 2015, a obecnie posługuje w parafii w św. Stanisława w Starym Bielsku. Serdecznie zapraszamy!

W środę, 23 września przypada wspomnienie Św. Ojca Pio. Przed mszą wieczorną od godz. 17:30 różaniec prowadzony przez Róże różańcowe z naszej parafii. W tym tygodniu o prowadzenie modlitwy prosimy Róże św. Łucji. Na zakończenie Mszy wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek, 24 września obchodzimy diecezjalne święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Bielsku-Białej. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu pół godz. przed mszą wieczorną prowadzona przez Grupę Intronizacyjną z naszej parafii oraz po mszy wieczornej adoracje w ciszy do godz. 19.30.

W przyszłą niedzielę podziękujemy na mszy o godz. 11.00 za tegoroczne plony. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia za wszelkie dobra, jakimi nas Bóg obdarza.

Dziękujemy tym, którzy zatroszczyli się o porządek naszego kościoła. W tym tygodniu o porządek w kościele prosimy dalsze rodziny z ul. Jana Pawła II do ul. Małej włącznie. Sprzątanie ustalamy z p. Kościelnym.