28 kwietnia 2024 – V Niedziela Wielkanocna, rok B

W tym tygodniu wspominamy:

• w poniedziałek, 29 kwietnia – św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy

• w środę, 1 maja – święto św. Józefa, rzemieślnika. Modlimy się o błogosławieństwo dla każdej ludzkiej pracy

• we czwartek – św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła

• w piątek, 3 maja – Uroczystość NMP Królowej Polski. W tym dniu będzie dodatkowa Msza św. o godz. 9:00 oraz 11:00 dla strażaków z OSP i ich rodzin. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

• w sobotę – św. Floriana, męczennika, patrona strażaków.

Od środy będą odprawiane nabożeństwa majowe o godz. 17:30. Po nich bezpośrednio Msza św. ok. godz. 18-stej.

W tym tygodni przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W środę różaniec o godz. 17:00. Prosimy o poprowadzenie modlitwy Różę św. Rity. W czwartek modlitwa od 17:00 oraz po Mszy św. adoracja w ciszy do godz. 19:30.

Do chorych udamy się wyjątkowo w pierwszą sobotę – 4 maja od godz. 8.30. Prosimy, aby chorych zgłaszać w zakrystii.

Dziękujemy tym, którzy zatroszczyli się o porządek naszego kościoła. W tym tygodniu o porządek w kościele prosimy dalsze rodziny z ul. Jana Pawła II do ul. Jaworowej włącznie. Sprzątanie będzie po adoracji.

Składamy podziękowania za ofiary na Diecejalne Radio “ Anioł Beskidów”. Zebrano 2957 zł.

W niedzielę 5.05.2024 przed kościołem będą kwestować strażacy z OSP Pietrzykowice na doposażenie sprzętu gaśniczego.