12 maja 2024 – Wniebowstąpienie Pańskie, rok B

Codziennie odprawiane są nabożeństwa majowe o godz. 17:30. Po nich bezpośrednio msza św. ok. godz. 18-stej. W sposób szczególny zapraszamy dzieci, zwłaszcza przygotowujące się do I Komunii Świętej i Rocznicy Komunii.

W tym tygodniu wspominamy:

• we wtorek – święto św. Macieja, apostoła

• 16 maja – św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. Modlimy się również przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II z racji 16 dnia miesiąca.

• w piątek, 17 maja – III piątek miesiąca, oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu. W tym dniu będzie spowiedź dla dzieci z klas 3 i ich rodzin. Na godz. 15:30 przyjdzie klasa 3a, a o godz. 16:00 klasa 3b.

We wtorek o godz. 9:30 próba dla dzieci z klas 3 do I Komunii Świętej.

W środę różaniec o godz. 17:00. Prosimy o poprowadzenie modlitwy Różę bł. Jolanty. W czwartek modlitwa od 17:00 oraz po mszy św. adoracja w ciszy do godz. 19:30.

Dziękujemy tym, którzy zatroszczyli się o porządek naszego kościoła. W tym tygodniu o porządek w kościele prosimy rodziców dzieci I Komunijnych.