Pielgrzymka po Polsce
1-5 maja 2019
  • DZIEŃ I Wyjazd z Pietrzykowic w godzinach nocnych (ok.2.00). Przejazd do Grabarki. Następnie przejazd do Sokółki. Msza Święta. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.
  • DZIEŃ II Śniadanie. Msza Święta w największym suwalskim Sanktuarium, czas wolny nad Jeziorem Studziennicznym. Następnie przejazd do Malborka - zwiedzanie twierdzy. Przejazd w kierunku Warszawy. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
  • DZIEŃ III Śniadanie. Przejazd do Niepokalanowa, zwiedzanie, Msza Święta. Przejazd do Warszawy – wizyta w Świątyni Opatrzności Bożej, następne przejazd na grób Błogosławionego Ks. Jerzego Popiełuszki. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
  • DZIEŃ IV Śniadanie, zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem :Stare Miasto (Plac Zamkowy, Kolumna Zygmunta, Zamek Królewski z zewnątrz, Bazylika Archikatedralna, Kanonia, taras widokowy, Rynek Starego Miasta, Pomnik Syrenki, Barbakan i Mury miejskie, Pomnik Małego Powstańca, Pomnik Kilińskiego) .Następnie zobaczymy Krakowskie Przedmieście (kościół św. Anny, pomnik A. Mickiewicza, Pałac Prezydencki z zewnątrz, Hotel Bristol, pomnik Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Warszawski, kościół św. Krzyża).Obiadokolacja w hotelu, nocleg.
  • DZIEŃ V Śniadanie, wykwaterowanie. Dalsze zwiedzanie Warszawy do godzin południowych. Obiad o godzinie 12.00. Następnie przejazd do Płocka – zwiedzanie z przewodnikiem. Następnie wyjazd do miejsca zbiórki. Przyjazd w godzinach nocnych na miejsce zbiórek.
CENA: 1270 zł

Cena zawiera:
  • Przejazd autokarem z klimatyzacją, DVD, barkiem,wc
  • Opiekę pilota – przewodnika
  • Przewodnik po Warszawie, Przewodnik po Płocku
  • Wszystkie bilety wstępu, ofiary i parkingi
  • Noclegi w hotelach ***
  • Wyżywienie: Śniadania i obidokolacje wg. Programu + obiad w Warszawie
  • Ubezpieczenie
Cena nie zawiera:
DODATKOWE UBEZPIECZENIE: - od kosztów rezygnacji w przypadku zachorowania nagłego – 45 zł - od kosztów rezygnacji w przypadku zachorowania z powodu chorób przewlekłych - 90 zł

Pielgrzymka do Austrii
1-5 maja 2019
  • DZIEŃ I-01.05.2019 Wyjazd we wczesnych godzinach porannych . Przejazd na Kahlennberg – Msza Święta. Następnie przejazd do Wiednia – zwiedzanie z przewodnikiem .Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
  • DZIEŃ II-02.05.2019 Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem Wiednia . Msza Święta. Następnie przejazd na nocleg w okolice Mariazell. Zakwaterowanie, obiadokolacja. Udział w nabożeństwie majowym o 20.00. Nocleg
  • DZIEŃ III-03.05.2019 Śniadanie. Msza Święta w Mariazell. Przejazd do Millstatt am See, zwiedzanie zabytkowego Kościoła. Czas wolny nad Jeziorem na odpoczynek. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
  • DZIEŃ IV-04.05.2019 Śniadanie. Msza Święta. Następnie przejazd do Doliny Malty – spacer pośród Alpejskich szczytów. Przejazd w okolice Budapesztu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
  • DZIEŃ V-05.05.2019 Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem. Msza Święta. Zakończenie zwiedzania regionalną kolacją węgierską (opcja dodatkowa koszt: 18 e). Wyjazd w stronę Polski, dojazd do miejsca zbiórek w godzinach nocnych.
CENA: 1440 zł

CENA ZAWIERA:
  • Przejazd komfortowym autokarem z klimatyzacją, barkiem, dvd
  • Opiekę pilota
  • Opiekę przewodników miejscowych po Wiedniu i Budapeszcie
  • 1 nocleg w Wiedniu, 1 nocleg w Mariazell, 1 nocleg w Millstatt am See, 1 nocleg w okolicy Budapesztu w hotelach ***
  • Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje wg.programu +
  • Ubezpieczenie KL 15 000 e, NNW 10 000 zł, OC 10 000 euro