Na drugi weekend majowy proponujemy dwie pielgrzymki do wyboru. Pielgrzymka po Polsce oraz pielgrzymka do Austrii.

Bożonarodzeniowe życzenia proboszcza ks. Jana Goryla z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pietrzykowicach dla parafian oraz gości.

W czwartek, 27 grudnia, rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej Parafii.

Serdecznie zapraszamy na Roraty, które w naszej parafii odprawiane będą o godz. 17.00. Zachęcamy dzieci do zrobienia lampionów.

Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii. Wyjazd potrwa od poniedziałku 11 do środy 20 lutego.

W piątek, 9 listopada w święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w naszej parafii gościł ks. bp Senior Tadeusz Rakoczy, który o godz. 9.00 odprawił Mszę św. dziękczynną za 700 lat istnienia Pietrzykowic.