XXXI Niedziela Zwykła, rok C
3 listopada 2019
  • Odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące można jeszcze uzyskać do 8 listopada odwiedzając pobożnie cmentarz i spełniając powyższe warunki odpustu: odmówić Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego, przyjąć Komunię św. i zachować wolność od przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
  • Prosimy Parafian o uporządkowanie miejsc wokół swoich grobów, po uroczystości Wszystkich Świętych. Śmieci zanośmy do kontenerów. Prosimy również uregulować w najbliższym czasie w kancelarii zaległe opłaty za groby.
  • Jeszcze dziś młodzież z Grupy Apostolskiej oraz Szkolnego Koła Caritas będzie rozprowadzać znicze na cmentarzu. Zachęcamy do zakupu zniczy.
  • Dziś o godz. 16.30 odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji polecanych w wypominkach jednorazowych.
  • Można jeszcze w najbliższych dniach przekazywać wypominki roczne po mszach św. w zakrystii.
  • W poniedziałek wspomnienie św. Karola Boromeusza. W tym dniu msza poranna będzie odprawiona za byłego proboszcza ks. Stefana Nowaka z racji rocznicy śmierci.
  • W środę spotkanie Akcji Katolickiej w salce pod plebanią. Również w środę spotkanie dla zainteresowanych chrztem w tym miesiącu po mszy św. w kościele.
  • Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 16.30 oraz po mszy św.
  • Dziękujemy tym, którzy w duchu odpowiedzialności zatroszczyli się o piękno i porządek naszego kościoła. Teraz prosimy rodziny z ul. Bory.
  • Intencja dla Róż Różańcowych na listopad: Za Bliski Wchód, aby wśród wspólnot religijnych zapanował duch dialogu i pojednania.
  • Dziękujemy za ofiary na kościół oraz remont zakrystii i kancelarii. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, a szczególnie za przekazane ofiary w kopertach od rodzin: Bieniek, Wawrzuta, Majcherczyk, Lasek, Bachniak, Duraj, Drewniak, Hankus, Dobija, Handerek, Mrowiec, Kolonko, Białek, Piątek, oraz dwóch rodzin z ul. Chabrowej.